محصولات ساخت شرکت ای اسکن تاییدیه امنیت 100% را از سافت پدیا دریافت کرد

سیستم امنیت شبکه ای اسکن برای ویندوز و آنتی ویروس eScan، در میان رقیبانش تاییدیه امنیت کامل و 100% را از سوی Softpedia دریافت کرده است. هر دو محصول در آپریل سال 2018 در آزمایشگا‌ه‌های Softpedia تحت آزمایش قرار گرفتند.

نتایج آزمایش‌ها نشان داد که سیستم امنیت شبکه ای اسکن برای ویندوز و آنتی ویروس eScan، فاقد هر گونه بد‌افزار از جمله ویروس‌‌‌‌‌‌‌‌ها، تروجان، اِسپای ور و بک‌دور است. این محصولات به‌طور کامل مورد آزمایش قرار گرفته شده و از لحاظ ایمنی مطمئن هستند؛ بنابراین هر کاربری بدون نگرانی می‌تواند آنها را روی سیستم خود نصب کند.

eScan و فناوری‌های متنوع مربوط به آن، توانسته‌اند بهترین عملکرد را در شناسایی و حفظ امنیت کاربران در دانلود و نصب نرم‌افزار‌های بد قلق ارائه دهند. طی آزمایشی که در آپریل سال 2018 توسط Softpedia صورت گرفت، از سیستم امنیت شبکه eScan، به عنوان یک سیستم امنیتی کامل و یکپارچه که مجهز به ابزار‌های امنیتی گوناگون بوده و برای کلیه رایانه‌ها و آنتی ویروس‌ها مناسب است، نام برده شد.

هنگام دریافت این جایزه، آقای گَویند راموورتی، مدیر عامل eScan اظهار کرد: “دریافت این تاییده، امید و انگیزه‌ای تازه برای ما ایجاد کرد تا در جهت ساخت راه حل‌‌‌های امنیتی، در کنار همتایانمان در سراسر جهان تلاش کنیم. خوشحالیم که توانسته‌ایم از آزمایش‌‌‌های تایید صلاحیت Softpedia سر‌‌‌بلند بیرون آمده و تاییدیه کامل را برای نسخه خانگی ویندوز به دست بیاوریم. تعهد و علاقه به تولید سیستمی سریع و ایمن، ما را بر آن داشت تا روز‌به‌روز محصولمان را ارتقاء داده و ویژگی‌های امنیتی آن را در برابر تهدیدات سایبری توسعه ببخشیم.”

از سوی دیگر، ویژگی‌ها و شاخصه‌های اضافه شده به محصولات و امکانات کاربردی ای اسکن، از نقاط قوت و برتری‌های آن به شمار می‌آید. eScan Internet Security Suite with Cloud Security، نسخه‌‌ای از سیستم امنیت شبکه eScan است که برای دفاتر اداری کوچک و استفاده خانگی طراحی شده است. این سیستم با مجهز بودن به فناوری ابری، رایانه‌ها و لپ‌تاپ‌ها را از هر گونه تهدید سایبری ازجمله Viruse و Spam محافظت می‌کند. eScan، از اطلاعات شخصی کاربر را حراست کرده و محیطی ایمن را برای خرید‌های اینترنتی، معاملات آنلاین و نیز استفاده از شبکه‌های اجتماعی فراهم می‌آورد.

نسخه خانگی و مخصوص دفاتر اداری کوچک آنتی ویروس eScan، مجهز به حالت Gaming است، این ویژگی باعث می‌شود که به محض پخش فیلم، بازی و یا کنفرانس، نمایشگر به حالت Full Screen (تمام صفحه) در آمده و از پخش هر گونه آگهی تبلیغاتی و تصاویر اضافی جلوگیری می‌شود.
  • بازه زمانی که دوست دارید با شما تماس بگیریم را انتخاب کنید.