AV-TEST نرم افزار امنیت شبکه eScan را به عنوان بهترین آنتی ویروس برای ویندوز‌ها انتخاب کرد

سیستم امنیت شبکه eScan مخصوص ویندوز، تاییدیه کامل AV-TEST را به عنوان برترین نرم‌افزار آنتی ویروس ویندوز‌های خانگی دریافت کرد. در ماه ژانویه و فوریه سال 2018، طی آزمایشی، نرم‌افزار‌های امنیت محور ویندوز‌های خانگی مورد سنجش قرار گرفتند.

نتایج آزمایش نشان داد که امنیت شبکه eScan، توانسته با موفقیت از حملات بد‌افزاری روز-صفر که متوجه وبسایت‌ها و ایمیل‌ها است، جلوگیری کند. از دیگر نتایج بدست آمده از این آزمایش می‌توان به توانایی شناسایی 100% بد‌افزار و  جلوگیری از گسترش آن توسط این محصول اشاره کرد. تیم R&D شرکت eScan سخت در تلاش است تا خود را با تغییرات سریعی که در حوزه تهدیدات سایبری صورت می‌گیرد هماهنگ نموده، و با پیشرفت‌ها و نوآوری‌های این صنعت هم راستا شود. این شرکت سعی دارد از این طریق، کامل‌ترین نرم‌افزار امنیتی را برای کاربرانش تولید کند.

امنیت شبکه eScan و فناوری‌های همراه آن، از نظر شناسایی و حفاظت از کاربران هنگام دانلود و نصب نرم‌افزار‌های بدقلق، بهترین عملکرد را دارا است. طی آزمایشی که در ماه‌های ژانویه و فوریه انجام شد، امنیت شبکه eScan به عنوان کاربر دوست‌ترین و ایمن‌ترین سیستم برای کاربران خانگی ویندوز انتخاب شد. از طرف دیگر، نرم‌افزار eScan از لحاظ ویژگی‌های جانبی و کاربردیش نیز جایگاه برجسته‌ای دارد.

نرم‌افزار eScan با داشتن امنیت ابری به کار رفته در نسخه خانگی و مخصوص دفاتر اداری کوچک، امنیت همه جانبه‌ای را در مقابل تهدیدات سایبری برای رایانه‌ها و لپ‌تاپ‌ها بوجود آورده است. امنیت شبکه eScan از اطلاعات شخصی کاربر محافظت کرده و فضای اینترنتی ایمنی را برای خرید‌های اینترنتی، مبادلات آنلاین و استفاده از شبکه‌های اجتماعی فراهم می‌آورد.

ارزیابی‌های این آزمایش، بر مبنای سه عامل صورت گرفت که eSacn توانست از هر سه این عوامل بالاترین نمره کسب کند. این سه عامل به شرح زیر بود:

  1. ایمنی: ایمنی در برابر آلودگی‌های بد‌افزار‌ی (مانند ویروس‌ها، کرم‌ها و اسب‌های تروجان)
  2. عملکرد: میانگین تاثیر نرم‌افزار روی سرعت روزانه رایانه
  3. کاربرد: نقش نرم‌افزار امنیت شبکه در کاربردی شدن کل رایانه

نرم‌افزار‌‌های امنیت شبکه eScan Internet Security و Total Security Suite، به عنوان پیشرفته‌ترین و جامع ترین سیستم امنیت سایبری، ایمنی همه جانبهای را در مقابل تهدیدات اینترنتی ایجاد کرده اند که در نتیجه آن، عملکرد کلی رایانه را ارتقاء داده و  ایمنی اطلاعات را تضمین می‌کنند. با کمک نرم‌افزار eScan، فضای اینترنتی ایمنی را جهت خرید‌های اینترنتی، معاملات آنلاین و یا استفاده از شبکه‌های اجتماعی بوجود آورده است. استفاده از این محصول برنده جایزه از طریق لینک زیر امکان‌پذیر است:
  • بازه زمانی که دوست دارید با شما تماس بگیریم را انتخاب کنید.