شرکت پارس آوان رایان


از سال ۱۳۸۹ فعالیت‌های اصلی این شرکت پیرامون امنیت اطلاعات و امنیت شبکه متمرکز گردید. طی این سالیان با ارائه خدمات منحصر به فرد و عالی کوشیدیم همواره در کنار مشتریانمان باشیم. همچنین همیشه کوشیده‌ایم تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه نمائیم.

پارس آوان از ابتدای سال ۱۳۹۷ با عقد قراردادی به عنوان توزیع‌کننده انحصاری محصولات کمپانی MicroWorld با نام تجاری eScan در ایران انتخاب و فعالیت‌های بازاریابی، فروش، پشتیبانی و آموزش محصولات این کمپانی را در عهده‌دار شد.

دلایل عقد قرارداد با eScan

پارس آوان با اختصاص تیم‌های اختصاصی فروش و پشتیبانی بر روی محصولات eScan می‌کوشد تا مشتریان این برند همواره لبخند بر لب داشته باشند، چرا که بر این باوریم که بالاترین سرمایه ما داشتن مشتریانی خوشنود است.

درباره شرکت eScan


شرکتی قدرتمند در حوزه سایبری و امنیت

شرکت مایکرو ورد (MicroWorld) توسعه‌دهنده‌ای قدرتمند در حوزه امنیت اطلاعات بوده که راه‌کارهایی برای مقابله با تهدیدات جاری و نوظهور دنیای سایبری ارائه می‌دهد. محصولات این کمپانی در حوزه‌ی آنتی‌ویروس، ضد جاسوس افزار، امنیت محتوی، آنتی‌ اسپم و نیز راه‌کارهای تشخیص و جلوگیری از نفوذ در شبکه است. این شرکت اصالتا هندی بوده لیکن دارای دفاتری در آمریکا، مالزی، آفریقای جنوبی و آلمان می‌باشد. همچنین این شرکت دارای نمایندگی در اغلب کشورهای دنیا می‌باشد.

تاسیس eScan و پیشرفت روزافزون این شرکت

شرکت مایکرو ورد (MicroWorld) توسط آقای Govind Rammuthy در سال ۱۹۹۳ تاسیس و از آن زمان تا کنون مدیریت می‌نماید. طی این سالیان مایکرو ورد مبدع و پیشرو در ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات بوده و همواره حرکتی رو به جلو داشته است. مایکرو ورد (MicroWorld) با ارائه محصولات گسترده در این حوزه و برای مشتریان خانگی و نیز شبکه‌های کوچک و بزرگ یکی از پیشتازان عرصه امنیت در سطح دنیا محسوب می‌شود.

مشتریان شرکت مایکرو ورد (MicroWorld) شامل سازمان‌های دولتی، سازمان‌های دفاعی، شرکت‌های حوزه مخابراتی و حوزه فناوری اطلاعات، پتروشیمی‌ها، شرکت‌های آب و برق، موسسات مالی و نیز موسسات آموزشی در سرتاسر دنیا می‌باشند.

کلیه حقوق متعلق به شرکت پارس آوان می‌باشد.
  • بازه زمانی که دوست دارید با شما تماس بگیریم را انتخاب کنید.