درباره eScan

 

شرکت مایکرو ورد(MicroWorld) توسعه‌دهنده‌ای قدرتمند در حوزه امنیت اطلاعات بوده که راه‌کارهایی برای مقابله با تهدیدات جاری و نوظهور دنیای سایبری ارائه می‌دهد. محصولات این کمپانی در حوزه‌ی آنتی‌ویروس، ضد جاسوس افزار، امنیت محتوی، آنتی‌ اسپم و نیز راه‌کارهای تشخیص و جلوگیری از نفوذ در شبکه است. این شرکت اصالتا هندی بوده لیکن دارای دفاتری در آمریکا، مالزی، آفریقای جنوبی و آلمان می‌باشد. همچنین این شرکت دارای نمایندگی در اغلب کشورهای دنیا می‌باشد.

شرکت مایکرو ورد(MicroWorld) توسط آقای Govind Rammuthy در سال ۱۹۹۳ تاسیس و از آن زمان تا کنون مدیریت می‌نماید. طی این سالیان مایکرو ورد مبدع و پیشرو در ارائه راهکارهای امنیت اطلاعات بوده و همواره حرکتی رو به جلو داشته است. مایکرو ورد(MicroWorld) با ارائه محصولات گسترده در این حوزه و برای مشتریان خانگی و نیز شبکه‌های کوچک و بزرگ یکی از پیشتازان عرصه امنیت در سطح دنیا محسوب می‌شود.

مشتریان شرکت مایکرو ورد(MicroWorld) شامل سازمان‌های دولتی، سازمان‌های دفاعی، شرکت‌های حوزه مخابراتی و حوزه فناوری اطلاعات، پتروشیمی‌ها، شرکت‌های آب و برق، موسسات مالی و نیز موسسات آموزشی در سرتاسر دنیا می‌باشند.
بسیاری از بانک‌ها و موسسات مالی جهت محافظت از اطلاعات حساس خود از راه‌کارهای کمپانی مایکرو ورد استفاده می‌کنند.

از آنجا که این کمپانی خود را مسئول حفاظت از اطلاعات میلیون‌ها کاربر در سطح دنیا می‌داند اقدام به اخذ گواهینامه‌های متعدد مدیریتی و امنیتی از جمله ISO 9000، ISO 14001 و ISO 27001 توسط معتبرترین مراجع اروپایی نموده است. اقدام برای پیاده‌سازی و اخذ این استانداردها نشان از تعهد شرکت جهت ارائه محصولات و خدمات با بالاترین کیفیت و تلاش برای بهبود مداوم آن‌هاست.