پارس آوان، ارائه‌ دهنده راهکارهای امنیت شبکه و امنیت اطلاعات

درباره پارس آوان

 

شرکت پارس آوان رایان در سال ۱۳۸۶ با هدف ارائه خدمات در حوزه ICT تاسیس گردید. از سال ۱۳۸۹ فعالیت‌های اصلی این شرکت پیرامون امنیت اطلاعات و امنیت شبکه متمرکز گردید. طی این سالیان با ارائه خدمات منحصر به فرد و عالی کوشیدیم همواره در کنار مشتریانمان باشیم. همچنین همیشه کوشیده‌ایم تا بهترین محصولات را با بالاترین کیفیت ممکن ارائه نمائیم.

پارس آوان از ابتدای سال ۱۳۹۷ با عقد قراردادی به عنوان توزیع‌کننده انحصاری محصولات کمپانی MicroWorld با نام تجاری eScan در ایران انتخاب و فعالیت‌های بازاریابی، فروش، پشتیبانی و آموزش محصولات این کمپانی را در عهده‌دار شد. در انتخاب این برند چندین عامل دخیل بودند که یکی مهمترین آن‌ها ارتباط مستقیم با تیم‌های توسعه و پشتیبانی محصول و روابط دوستانه و نزدیک با آنان بود. چرا که معتقدیم برای داشتن خدماتی عالی بر روی محصولات خارجی نیاز به همراهی مستقیم تولید کننده می‌باشد.

از دلایل دیگری که باعث گردید تا این برند در سبد کالایی پارس آوان قرار گیرد، امکانات کم‌نظیر و شاید بی‌نظیر محصولات eScan بوده که بر اساس نیاز‌های مشتریان طی سالهای متمادی توسعه یافته تا مشتریان بتوانند بیشترین بهره‌وری را در مقابل هزینه پرداختی دریافت کنند.

پارس آوان با اختصاص تیم‌های اختصاصی فروش و پشتیبانی بر روی محصولات eScan می‌کوشد تا مشتریان این برند همواره لبخند بر لب داشته باشند، چرا که بر این باوریم که بالاترین سرمایه ما داشتن مشتریانی خوشنود است.