افتخاری دیگر برای ای‌اسکن: کسب رتبه نخست از سوی AV-TEST


آنتی‌ویروس ای‌اسکن نسخه Internet Security Suite for Windows، از سوی AV-TEST رتبه نخست نرم‌افزار‌های آنتی‌ویروس مخصوص ویندوز را از آن خود کرد. طی آزمایش‌هایی که توسط AV-TEST صورت گرفت، نسخه Internet Security Suits آنتی‌ویروس eScan به عنوان یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین آنتی‌ویروس‌ها جهت ایمنی کاربران ویندوز شناخته شد.

نتایج این آزمایش‌ها نشان داد که آنتی‌ویروس Internet Security Suite (نسخه 14) ای‌اسکن، می‌تواند در برابر حملات بد‌‌افزاری روز-صفر با موفقیت عمل کند. این محصول همچنین می‌تواند وجود هر‌گونه حمله بد‌افزاری در سیستم را به طور 100% شناسایی کند. تیم کارشناسان ای‌اسکن همواره سعی داشته همگام با رشد سریع تهدیدات سایبری، تکنولوژی به‌کار رفته در محصولات خود را ارتقا داده و امنیتی یکپارچه را برای کاربرانش فراهم بیاورد.

ای‌اسکن دائما در تلاش است تا بهترین راه حل‌ها جهت تشخیص و ایمنی کاربران هنگام نصب و یا دانلود نرم‌افزار‌ها را ارائه دهد.

آنتی‌ویروس eScan Internet Security Suite با مجهز بودن به تکنولوژی امنیت ابری، مخصوص کاربران خانگی و سازمان‌های کوچک طراحی شده و راه‌حل‌های یکپارچه‌ای را در برابر تهدیدات سایبری برای کامپیوتر‌ها و لپ‌تاپ‌ها فراهم می‌کند. این آنتی‌ویروس از اطلاعات کاربران محافظت کرده و به آنها اطمینان می‌دهد که با ورود به دنیای اینترنت، خطری آنها را تهدید نخواهد کرد.

 

 

 

 

آنتی ویروسآنتی ویروس ای اسکنخبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =