این تهدیدات در کسب و کار  همه ما اثر می گذارند !


امروزه با توجه به واکنش‌های جامعه جهانی در تقابل با کشور عزیزمان ایران و اعمال تحریم‌های غیر قانونی از سوی آمریکا، ما شرایطی را پیش رو خواهیم داشت که باعث روند رو به رشد پیشرفت در صنایع مختلف و اتکا به مهندسین و دانشمندان داخلی شده‌است. با توجه به تمام این مسائل دو تهدید بسیار مهم وجود دارد که از همه موارد پیش‌رو‌ بیشتر در کمین سازمان‌های ما نشسته است:

تهدید اول که بسیار حائز اهمیت است، تهدیدات سایبری از قبیل رشد بی‌رویه ویروس‌ها، باج افزارها، بدافزارها و حملات سایبری است که شدیدا امنیت ملی ما و کسب و کارهای کوچک و بزرگ را در ایران عزیزمان به خطر انداخته است.

با توجه به گزارش یکی از معتبرترین منابع شناسایی تهدیدات اینترنتی، رشد ویروس‌ها در سالهای 2017 و 2018 از 431 میلیون به 672 میلیون افزایش داشته است، به این معنی که ما در یکسال با 241 میلیون تهدید جدید، در هر ماه 20 میلیون، هر روز 1.6 میلیون و هر ساعت 67 هزار و در هر دقیقه 1200 و در هر ثانیه با 20 تهدید سایبری روبرو هستیم.

آمار فراوانی ویروس ها و تهدیدات سایبری در سال 2018

سال
241

میلیون


ماه
20

میلیون


روز
1.6

میلیون


ساعت
67

هزار


دقیقه
1200

عدد


ثانیه
20

عدد


تهدید دوم علی رغم گزارش جامع بانک جهانی در راستای رکود اقتصادی جهان در سال 2019 که متوجه تمام کشورهای پیشرفته و در حال توسعه می‌باشد در کشور ما با توجه به تحریم‌های غیر قانونی و مغرضانه ایالات متحده، به تهدیدی دو چندان بدل شده است.
جدول زیر بخش کوچکی از گزارش بانک جهانی می باشد که رکود اقتصادی شدیدی دارد سال آینده در منطقه خاورمیانه با محوریت کشور عزیزمان ایران به نمایش گذاشته است .


اما با وجود همه این تهدیدات


شرکت پارس آوان با سابقه‌ای درخشان در حوزه امنیت شبکه و اطلاعات برای مقابله با تهدیدات سایبری با توجه به رصد تمامی تهدیدهای داخلی و خارجی به عنوان تنها نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات escan با پشتیبانی 24 ساعته و در تمام روزهای هفته‌، به دنبال ایجاد آرامش خاطر برای شما در برابر تهدیدات سایبری می‌باشد.


چرایی انتخاب آنتی ویروس قدرتمند و هوشمند eScan :

همچنین در راستای تحقق بخشیدن به ایستادگی در برابر تحریم‌های خارجی و برای مقابله با رکود اقتصادی جهانی و مشکلات مالی سازمان‌ها با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری با عنوان اقتصاد مقاومتی بر آن است که برای تمام سازمان‌های دولتی و غیردولتی این امکان را فراهم کند تا از آنتی‌ ویروسی هوشمند و پر قدرت به صورت اجاره‌ای بهره‌مند شوند.

شرکت پارس آوان تمام تلاش خود را برای حفظ این خط مشی برای بهره‌مندی تمام سازمان‌ها از آنتی‌ویروس eScan به‌کار می‌برد.


جهت دانلود آخرین خبرنامه تخصصی آنتی ویروس و همچنین

 کسب اطلاعات درباره آنتی ویروس اجاره‌ای لطفا فرم زیر را تکمیل نمایید.

 

*** وقت شما برای ما ارزشمند است ***


کارشناسان ما فقط در بازه زمانی که در فرم زیر انتخاب می کنید با شما تماس خواهند گرفت.
  • بازه زمانی که دوست دارید با شما تماس بگیریم را انتخاب کنید.