چرا انتخاب آنتی‌ ویروس eScan برای سازمان یک انتخاب هوشمندانه است؟!

انتخاب یک آنتی ویروس مناسب از بین آنتی ویروس های متعدد موجود در بازار کار ساده ای نیست . ما برای شما لیستی از ویژگی های منحصر بفرد eScan را آماده کرده ایم تا بتوانید به راحتی با دیگر آنتی ویروس ها مقایسه کنید . بدین منظور نیاز است تا قابلیت های هر آنتی ویروس را به دقت بررسی کنید .

image
image

.: نماینده انحصاری eScan در ایران :.

-دو- موتوره

قدرتمند دو موتوره

آنتی‌ویروس eScan علاوه بر موتور قدرتمند خود یکی از قویترین موتورهای آنتی‌ویروس‌ دیگر استفاده می‌کند. این موضوع باعث تشخیص بسیار قوی‌تر بدافزارها می‌گردد.

نمایش بیشترنمایش کمتر
آیکن عدم اعمال تحریم

عدم اعمال تحریم

کمپانی MicroWorld تولید کننده محصولات eScan نه تنها ایران تحریم ننموده بلکه مشتاقانه آماده پیاده‌سازی قابلیت‌های جدید به درخواست کاربران ایرانی است.

نمایش بیشترنمایش کمتر
Asset-Management

مدیریت دارایی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری

قابلیت مدیریت دارایی‌ها که در اغلب محصولات eScan گنجانده شده است شما را از نرم‌افزارهای Asset management بی‌نیاز می نماید. ماژول مدیریت‌ دارایی‌های eScan با جستجوی شبکه لیست کاملی از سخت‌افزارها و نیز نرم‌افزارهای نصب شده بر روی سیستم‌عامل‌ها در اختیار شما قرار می‌دهد. علاوه بر این در صورتی‌که هر گونه تغییری در سخت‌افزار و یا نرم‌افزارهای سیستم‌های تحت پوشش eScan اتفاق بیافتد سریعا به شما گزارش خواهد شد.

نمایش بیشترنمایش کمتر
New-Secured-Web-Interface

کنترل وب

کنترل وب و اینترنت از قابلیت‌های یکپارچه شده با محصولات eScan می‌باشد. با استفاده از این قابلیت‌ها می‌توانید استفاده از وب‌سایت‌های خاصی  را برای کاربران یا گروه خاصی از کاربران محدود نمائید و یا بالعکس به کاربران یا یک گروه خاص از کاربران صرفا اجازه دسترسی به چند وب سایت مشخص را بدهید. از قابلیت‌های دیگر بستن گروهی وب‌سایت‌ها بر اساس موضوع می‌باشد. به عنوان مثال شما می‌توانید کلیه وب‌سایت‌های مرتبط به بازی را یکباره ببندید.

نمایش بیشترنمایش کمتر
Logs-Extensive-Report

مانیتورینگ فایل‌ها و پرینترها

مانیتورینگ کامل فایل‌ها و پرینترها*( Add- On) نیز یکی از امکانات خوب و منحصر به فرد آنتی ویروس eScan است. با این قابلیت گزارشی کامل از فعالیت‌های صورت گرفته روی فایل‌های مختلف، اعم از بازشدن، کپی شدن، حذف شدن و… بر روی سیستم‌های انتخاب شده در اختیار مدیر شبکه قرار می‌گیرد. همچنین می‌توانید بر روی فایل‌های چاپ شده نیز نظارت داشته باشید.

نمایش بیشترنمایش کمتر
Advanced-Web-Protection

کنسول تحت وب امن

کنسول مدیریتی آنتی‌ویروس eScan از طریق یک رابط تحت وب امن در اختیار مدیر شبکه قرار خواهد گرفت تا بتواند در هر مکانی و بدون نیاز به نصب نرم‌افزارهای اضافی مدیریت آنتی‌ویروس را انجام و گزاراشات آن را دریافت نماید.

نمایش بیشترنمایش کمتر
آپدیت سرور مستقر در ایران

آپدیت سرور مستقر در ایران

سرورهای آپدیت eScan در ایران مستقر شده‌اند و این موضوع علاوه بر ایجاد امنیت بالاتر، باعث کاهش هزینه‌های مصرف اینترنت و نیز افزایش سرعت دریافت بروزرسانی‌ها می‌گردد.

نمایش بیشترنمایش کمتر
پشتیبانی -حرفه‌ای

پشتیبانی حرفه‌ای

شرکت پارس آوان به عنوان توزیع‌کننده انحصاری محصولات eScan در ایران سابقه‌ای ۱۰ ساله در ارائه برترین محصولات این حوزه داشته و به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

نمایش بیشترنمایش کمتر
Prevents-Spreading-Malware

کنترل برنامه‌ها

کنترل نرم‌افزارها از قابلیت‌های یکپارچه شده با محصولات eScan می‌باشد. با استفاده از این قابلیت‌ها می‌توانید استفاده از برنامه‌های خاص  را برای کاربران یا گروه خاصی از کاربران محدود نمائید و یا بالعکس به کاربران یا یک گروه خاص از کاربران صرفا اجازه استفاده از چند نرم‌افزار مشخص را بدهید.

نمایش بیشترنمایش کمتر
آیکن مدیریت وصله‌های امنیتی

مدیریت وصله‌های امنیتی

eScan این مهم که راه نفوذ بسیاری از بدافزارها از طریق آسیب‌پذیری‌های موجود در سیستم‌عامل‌هاست را به خوبی درک نموده است. از همین رو با دریافت آپدیت‌های مهم امنیتی تمام سیستم‌عامل‌ها و انتشار آن‌ها به همراه آپدیت‌های‌ آنتی‌ ویروس باعث افزایش امنیت شبکه شما خواهد شد. البته مدیر شبکه می‌تواند در صورت عدم نیاز این قابلیت را غیرفعال نماید.

نمایش بیشترنمایش کمتر
Enhanced-Multi-layered-Protection

مدیریت ادوات جانبی

eScan امکان مدیریت کلیه ابزارهای جانبی را داراست. با eScan می توانید اجازه اتصال ابزارهای جانبی مانند فلش و هارد اکسترنال را محدود نمائید و یا بدون اعمال محدودیت صرفاً جهت گزارش‌گیری از این قابلیت استفاده نمائید.

نمایش بیشترنمایش کمتر
Powerful-Heuristic-Scanning-for-Proactive-Protection

رنج کامل سیستم‌عامل‌ها

در بعضی از ساختارهای سازمانی هنوز از سیستم‌عامل‌های قدیمی مانند Windows XP و یا Windows Server 2003 استفاده می‌شود. در حالی که سایر تولیدکنندگان آنتی ویروس مدت‌هاست پشتیبانی خود را از این سیستم‌عامل‌ها قطع نموده‌اند، eScan با درک این مهم که در بعضی از سازمان‌ها استفاده از سیستم‌عامل‌های قدیمی اجتناب‌ناپذیر است، هنوز از سیستم‌عامل‌های قدیمی پشتیبانی می‌کند.

نمایش بیشترنمایش کمتر
[best_selling_products per_page="1" columns="1"]