نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید

نسخه شبکه‌های بزرگ

آنتی‌ ویروس eScan

نسخه سازمانی 360 درجه

امروزه کارکنان به داده‌های شرکت خود از طریق دستگاه‌های همراه دسترسی دارند. این مساله موجب بروز مجموعه‌ای جدید از ریسک‌های امنیتی برای سازمان‌هایی که در حال استفاده از دستگاه‌های تلفن همراه در شبکه به همراه کامپیوترهای رومیزی و یا فیزیکی هستند گردیده است. eScan با درک این نیاز برای حل این مسایل، نرم‌افزار امنیتی جدیدخود، eScan شرکت ۳۶۰ ( با پشتیبانی شبکه Hybrid & Hybrid ) را ارئه داده است که راه‌حل‌هایی برای همه این مسایل فراهم می‌کند.

آنتی‌ ویروس eScan

نسخه جامع سازمانی

با افزایش مداوم تهدیدات امنیتی در فن‌آوری اطلاعات، حفاظت از اموال معنوی ارزشمند و داده‌های تجاری در برابر سرقت و سو استفاده بدون لطمه به تداوم کسب‌وکار یک مساله مهم است. نسخه سازمانی eScan تمامی امکانات نسخه‌ی سازمانی را شامل بوده و علاوه بر آن شامل MailScan نیز می‌باشد. در میل‌اسکن پیشرفته‌ترین فن‌آوری‌های جهانی ضد ویروس و آنتی اسپم برای سرورهای ایمیل به کار رفته است. MailScan حفاظتی کامل در برابر ویروس‌ها، کرم‌های اینترنتی، تروجان‌ها و بسیاری دیگر از دیگر نرم‌افزارهای مخرب که ایمیل سرور سازمان‌ها را هدف قرار می‌دهند، انجام خواهد داد.

آنتی‌ ویروس eScan

نسخه جامع سازمانی 360 درجه

استفاده از دستگاه‌های موبایل در شبکه شرکتی افزایش یافته و کارکنان بیشتر از طریق دستگاه‌های موبایل، به داده‌های سازمان خود دسترسی دارند. این موضوع،‌ مجموعه‌ای از خطرات تازه را متوجه سازمان‌ها می‌کند، زیرا آنها از این به بعد باید در کنار دسکتاپ‌های فیزیکی و مجازی و سرور‌ها، از دستگاه‌های موبایل نیز محافظت کنند.

ای اسکن با معرفی محصول جدید خود به نام eScan Enterprise 360، برای تمامی این مشکلات راه حلی موثر ایجاد کرده است. نسخه eScan Enterprise 360، آنتی ویروس و امنیت داده جامعی است که به شما امکان می‌دهد تا زیر‌بنای حیاتی سازمان را به طور موثر، از خطرات ایمن نگه دارید.
این آنتی ویروس همچنین دارای ماژول مدیریت دستگاه‌های موبایل است که به طور خاص، به مدیران این امکان را به می‌دهد که از فاصله دور،‌ بر کلیه دستگاه‌های مبتنی بر اندروید داخل شبکه نظارت کنند. علاوه بر این، کنسول مدیریت جدید ای اسکن (EMC)، مدیریت امنیت سرور‌ها، سیستم‌ها و دستگاه‌های موبایل درون شبکه را ساده‌تر می‌کند.
نسخه eScan Enterprise 360 همچنین دارای MailScan است که پیشرفته‌ترین آنتی ویروس و آنتی اسپم بلا‌درنگ در جهان بوده، و Mail Serverها را در برابر تهدیدات محافظت می‌کند. MailScan با مجهز بود به فناوری پیشرفته، سازمان‌ها را در برابر Virus، Trojan، Worm و سایر بد‌افزار‌ها ایمن می‌کند.

آنتی‌ ویروس eScan

نسخه اندپوینت سکیوریتی

سازمان‌ها برای مدیریت و حفاظت از سرور‌ها و سیستم‌های خود، نیاز به راه حل امنیتی پیشرفته‌ای دارند. آنتی ویروس eScan Endpoint Security متدی ارائه کرده که دسترسی به دستگاه‌های USB غیر‌مجاز به کار رفته در سیستم عامل ویندوز و مک را متوقف، و از اجرای اپلیکیشن‌های نا‌شناخته در سیستم‌های مجهز به ویندوز، جلوگیری می‌کند.

همچنین این آنتی ویروس دارای نرم‌افزار و سخت‌افزار مدیریت دارایی برای ویندوز، مک، لینوکس یا سیستم‌های اندرویدی است. به کمک ای اسکن Endpoint Security، کنترل کامل و یکپارچه‌ای روی سیستم‌های مجهز به ویندوز، مک و اندروید خود خواهید داشت. مدیریت دستگاه‌های موبایل به‌کار رفته در این آنتی ویروس مدیریت و امنیت پیشرفته‌ای را برای سیستم‌های اندویدی فراهم کرده است.

آنتی‌ ویروس eScan

برای سرور‌های Citrix

آنتی ویروس ای اسکن برای سرور‌های Citrix، نسخه‌ای جامع از آنتی ویروس، آنتی اسپم و راه حل امنیت شبکه است که حفاظی در برابر بد‌افزار روز-صفر، ویروس‌ها، اسپای‌ور، ادور، کی‌لاگر، روت‌کیت، بات‌نت، اسپم، هک، فیشینگ و محتوای توهین آمیز ایجاد می‌کند.

ای اسکن با مجهز بودن به فناوری‌هایی مانند MicroWorld Winsock Layer (MWL) ،Non Intrusive Learning Pattern (NILP) Technology و همچنین الگوریتم پیچیده مبتنی بر رفتار جستجوی اکتشافی، امنیتی یکپارچه برای شبکه و سیستم‌های کامپیوتری فراهم کرده است.

مهم نیست شما مشتری ما باشید یا نه، متخصصان ما به شما مشاوره رایگان می دهند.