بخش تولید و چالش ایجاد امنیت

پیچیدگی زیر‌بنای IT در صنعت تولید

امروزه به‌کارگیری ماشین آلات خودکار به بخشی جدا‌نشدنی در صنعت تولید بدل شده است. این موضوع، صنعت IT را بیش از پیش به داشتن یک زیر‌بنای مستحکم در زمینه IT وابسته کرده است.

مراحل اتوماسیون یا خود‌کار سازی صنعت تولید در کنار استفاده از نرم‌افزار‌های متناسب با این بخش، با دنیای آنلاین نیز در ارتباط بوده و از برنامه‌ها و نرم‌افزار‌های متنوع آن نیز بهره می‌برد.

صنعت تولید در بخش IT، دچار پراکندگی و نا‌به‌سامانی‌ است. در نتیجه، اداره و مدیریت سیستم‌های موجود در بخش IT با چالش یزرگی همراه است. از جمله موارد مهمی که می‌تواند باعث رخنه به اطلاعات چنین سازمان‌هایی شود، استفاده از USBها و دستگاه‌های قابل حمل غیر مجاز و یا دانلود برنامه‌های نا‌شناخته توسط کاربران و غیره است. بررسی‌های اخیر نشان داده که خطای انسانی، عامل حملات بد‌افزاری در یک شبکه است. بنابراین، سازمان‌ها به یک راه حل امنیتی قدرتمند نیاز دارند تا به کمک آن از حملات و تهدیدات سایبری جلوگیری کنند.

eScan با بهره گیری از تجربیات و کارشناسان حوزه ساخت و تولید، و با در کنار هم قرار دادن استاندارد‌های کیفیتی و ایمنی مورد نیاز این صنعت، راه حل امنیتی مورد نیاز آن را ارائه کرده است. راه حل کلی ای‌اسکن به ادمین شبکه اجازه می‌دهد تا خطرات احتمالی را مدیریت کرده و به شکل موثری از داده‌های سازمان حفاظت کند. امنیت شبکه موجود در ای‌اسکن، مدیریت امنیت سرور، سیستم‌ها و دستگاه‌های تلفن همراه را ساده‌تر می‌کند. همچنین این نرم‌افزار با نظارت و حفاظت از داده‌های مهم با کمک ایمنی در برابر نشت داده (DLP)، SIEM، مدیریت دارایی، مدیریت دستگاه‌های تلفن همراه و غیره، مانع از نشت و یا به سرقت رفتن آنها می‌شود.

 

 
  • بازه زمانی که دوست دارید با شما تماس بگیریم را انتخاب کنید.